קידום קריירה

מדוע אני לא מסוגלת לבטא את עצמי בעבודה?!! מדוע הקריירה שלי לא זזה ?!!! 
החודשים עוברים והקריירה שלך באותו המקום? עובדים סביבך מתקדמים ולך אין אופק וקידום? בישיבות הצוות הדעות שלך לא נשמעות, מול המנהלים אין לך מה להגיד, הרעיונות שלך לא מספיק יצירתיים ? עובדים שהתקבלו לעבודה אחריך התקדמו יותר מהר ממך? ברשימת המועמדים לקידום השם שלך בין האחרונים ? מה למעשה קורה כאן ? מדוע מתעלמים ממך ? מה לעשות כדי לפרוץ קדימה? 
 
קידום הקריירה בידיים שלך
באימון אישי לקידום הקריירה תלמד כיצד לייצר לעצמך את הדימוי המתאים, את הבולטות לטובה, את ההצטיינות, כדי שהמנהלים שלך יציבו אותך בראש התור לקידום. באימון אישי ודיסקרטי, תרכוש מיומנויות משופרות להצגה עצמית, יכולות הבעה משופרות ואת "שפת המנהלים", תשפר יכולות של הבעת דעה, יכולות הפרזנטציה וכיצד לייצר תקשורת בינאישית משופרת ומצטיינת.
תהליך האימון כולל הכוונה והדרכה לפיתוח אסרטיביות וביטחון עצמי, העצמה וריכוז ואפילו יכולות מניפולציה לקידום עצמי בתוך ארגון או מפעל. מנהלות ומנהלים המרגישים חוסר ביטחון מול משימות ניהוליות או מול קהל, ירכשו יכולות לפיתוח יצירתיות, ילמדו כיצד להתגבר על בעיות וחסרונות, ירכשו יכולות ושיטות לפתיחת חסמים ויצליחו לקדם את עצמם במסלול המקצועי או מול מתחרים.
סודיות מובטחת.
 
סליחה: האימון לנשים ולגברים ומנוסח לעיתים בגוף זכר רק לצורך הקיצור
 
אבינעם הדס - ICU ISRAEL
       רחוב נחלת יצחק 28, תל אביב 67448         
טלפון: 03-6090494   |   נייד: 052-3374740
e-mail :icu@avinoam-hadas.co.il  
AVINOAM HADAS
Public Speaking, Media Training, Presentation Skills
Tel: +972-52-3374740  +972-3-6090494