כתיבת וביצוע נאומים

כתיבת והגשת נאום הינה מטלה שכל מנהלת ומנהל ובודאי שאיש ציבור, 
חייבים להתמודד איתה במהלך הקריירה שלהם, שוב ושוב.

ההתיצבות על הבמה או ליד הפודיום, מול המקרופון ומול עשרות, מאות או אלפי צופים ומאזינים, היא משימה עצומה שרק בודדים מצליחים לעשות אותה ללא רבב בזכות כישרון מולד. כל נואם חייב ללמוד את התורה הזו של נאום מול קהל, כדי להצליח בה.

התרגשות בעליה לבמה מלווה בדרך כל בתופעות של מתח ובעיקר סכנת בלבול ושכחה. גם תהליך כתיבת הנאום הוא מלאכה שכדי להצליח בה זקוקים גם לכישרון וגם לניסיון. מנהל נבון בוחר לעצמו כותב נאומים שמכין עבורו את הנאום המעניין, החווייתי, המלהיב והזכיר והמתאים ביותר לצורך, לזמן, למצב ולמטרה. מנהלת נבונה תתאמן שוב ושוב בעזרת מומחה, כדי שההופעה הפומבית שלה תהיה מוצלחת, מרתקת, זכירה.

אבינעם הדס ישמח לכתוב ולנסח עבורך נאום כזה, עם מסרים חזקים ומלהיבים בשילוב דימויים ודוגמאות, פיתגמים ומשפטים מקוריים וסוחפים וגם הומור במידה ובהתאם.

אבינעם הדס יכין אותך לקראת הנאום, הפרזנטציה או ההופעה בפני הציבור, בהכנה הכוללת סימולציות מול מצלמות במעגל סגור בסטודיו ICU בתל אביב, או באמצעות "ועידת וידאו" או במשרדך. ההכנה כוללת קריאה נכונה, הדגשות, הגייה נכונה, שפת גוף, וגם ייעוץ לבחירת לבוש, אביזרים, עליה נכונה לבמה וירידה מרשימה מהבמה.

אבינעם צבר ניסיון עצום בכתיבת נאומים פוליטיים, נאומי ברכה לאירועים, נאומי הסברה לדיפלומטים, נאומי תוכחה ונאומי עידוד למנהלים, ונאומים חגיגיים לבכירי שלטון ובהדרכת ואימון מנהלים, בכירי עסקים, דיפלומטים ונבחרי ציבור לביצוע הנאומים (בישראל, בארה"ב, באפריקה).
 
אבינעם הדס - ICU ISRAEL
       רחוב נחלת יצחק 28, תל אביב 67448         
טלפון: 03-6090494   |   נייד: 052-3374740
e-mail :icu@avinoam-hadas.co.il  
AVINOAM HADAS
Public Speaking, Media Training, Presentation Skills
Tel: +972-52-3374740  +972-3-6090494