הכנה להופעה בטלויזיה

עליך להופיע בטלוויזיה כדי לקדם את עצמך, או חלילה כדי להגן על עצמך?
 
סמינר מקצועי של מסלול מותאם באימון אישי או סמינר מותאם קבוצתי - למנהלים, לפוליטיקאים, למועמדי בחירות, ליועצי תקשורת ודוברים. במהירות ובקלות אכשיר ואאמן אותך לקראת הופעה בפני מצלמות הטלוויזיה, בשוטף או במצב משברי.
 
עליך להופיע בטלוויזיה? אסור בנושא זה לסמוך על המזל ! אתה מוכרח להתכונן כראוי, לעבור הכשרה אצל מומחה, ללמוד כיצד "לעבור מסך" ולנצל את ההזדמנות הזו על הצד הטוב ביותר.

המסלול האישי או הסמינר הקבוצתי, כוללים הרצאות והדרכה אישית לכל מתאמן, מלווים במצגת מתוחכמת המוקרנת למתאמנים והמציגה בצורה בהירה וצבעונית, את כל הכללים, הטיפים, השיטות והדרכים לביצוע ראיון טלוויזיוני מוצלח. הסמינר ילמד אותך כיצד להתמודד עם  כתב ועם מצלמת הטלוויזיה. יחזק את בטחונך העצמי ויקנה לך שליטה בתכני ובאופי הראיון, כיצד לבחור את המילים הנכונות, לנסח ולהעביר מסר ולהשתמש בדיקציה נכונה, כיצד לעבור מסך ולהתמודד עם המתח ולחץ הזמן. כיצד להחלץ ממצבי משבר, להתמודד עם שאלות עויינות, מה אסור להגיד ומהי שפת הגוף הנכונה.
 
סימולציות מול מצלמות במעגל סגור, בסטודיו ICU המיוחד בתל אביב
 
כדי שתוכלו להתמודד כראוי עם ההופעה האמיתית, בנינו בתל אביב, סטודיו מיוחד המדמה את אולפן הטלוויזיה.
הסטודיו מצוייד בתאורה חזקה, ציוד הגברה, מצלמות, מקרופונים וכל הריהוט המתאים. האימון בסטודיו מכין אותך היטב לקראת הראיון האמיתי. הסמינר כולל תירגולים וכל הטיפים החיוניים לך כאשר עליך להגן על עצמך או על הארגון שלך מול התקפות התקשורת. הסמינר כולל התנסות מול מצלמה, הדמיות של מצבים בשטח ובאולפן, צילום חי של מצבים, הקלטות, צפייה וניתוח התוצאות של כל מתאמן.
 
חוברות הדרכה, חוברות כללים ואימון עצמי
 
בזכות ניסיון של למעלה מ 20 שנה באימון והכנת בכירים להופעה בטלוויזיה, כתבתי והכנתי חוברות הדרכה מפורטות הכוללת את החומר שנלמד ותורגל בסמינר, כללים וטיפים לביצוע ראיון מוצלח, תרגילים לאימון עצמי ותרגילים כדי לשמור כל הכושר לאחר האימון. 

ניתן לבצע תרגול בעברית, אנגלית, צרפתית, רוסית וערבית.
הסמינר, אישי או קבוצתי (פנים-ארגוני) יכול להתקיים במשרדך או בסטודיו ICU בתל אביב, מבוצע אישית על ידי אבינעם הדס.

סליחה: האימון לנשים ולגברים ומנוסח בגוף זכר רק לצורך הקיצור
 
אבינעם הדס - ICU ISRAEL
       רחוב נחלת יצחק 28, תל אביב 67448         
טלפון: 03-6090494   |   נייד: 052-3374740
e-mail :icu@avinoam-hadas.co.il  
AVINOAM HADAS
Public Speaking, Media Training, Presentation Skills
Tel: +972-52-3374740  +972-3-6090494